بعد از ۶ سال، نسخه جدید سایت راه اندازی شد و این صفحات قدیمی صرفا بصورت آرشیو در اینجا قرار گرفته اند. لطفا به بلاگ جدید من مراجعه نمایید.

سال ۱۳۹۰ شمسی
اردیبهشت ۱۲

بعد از چندین سال همکاری با سایت اکسین ادز و اینکه حالا خدا هم میدونه چقدر از کلیک ها و کمیسیون ها را خوردند مدتی بود که دائم سفارشات وصولی روی حساب می آمد اما به اعتبار اضافه نمی شد و علیرغم بارها ارسال پیام برای مدیریت سایت، هیچ پاسخی دریافت نشد. جدای از این هم کمیسیون ها و درآمد حاصله هم چند ماه هست که واریز نشدند. سایت را گذاشتن به امون خدا و رفتن و دارن مفت و مسلم از تبلیغاتی که امثال من روی سایت هامون میذاریم روز به روز سود میکنن.

سایت اکسین ادز متعلق به شرکت توسعه نرم افزار اوکسین www.osd.ir هست.

در فرصت مناسب هم مستندات و اسکرین شایت هایی که گرفتم را اینجا میذارم.


۶ نظر در مورد “اکسین ادز (oxinads) هم به جمع دزدان و کلاهبرداران پیوست”

 1. نویسنده: Nima

  به شدت موافقم! و واقعا هم متاسفم که بین این شرکت های ایرانی چرا چندتاشون نمیتونن درست و حسابی و با صداقت و بدون دزدی چند سال کار کنن در این زمینه!

 2. نویسنده: مسعود

  جای تاسف دارد اما به هرحال از سایتهای ایرانی بیشتر از این نمی شه انتظار داشت. کاش تحریمها برداشته شود تا بتوان از سرویسهایی مثل تبلیغات گوگل استفاده کرد.

 3. نویسنده: Nima

  شما خوبه لاقال میدونید چقد بهتون بدهکار هستن…. من که خدا میدونه چند میلیون از کمیسیون هام رو دزدیدن و بله این اواخر اصلا جواب پیغام نمیدادن و من در سایت osd.ir که پیغام گذاشتم ادعا کردن که جواب تمام پیام های سایت oxinads را دادن و پول ها هم تماما واریز شده اما وقتی توضیح دادم که چی به چیه و در مورد چی حرف میزنم و مشکل چی هست دیگه جوابی نگرفتم! لعنت به تک تک این دزدهای ایرانی….

 4. نویسنده: مهران

  سلام من حدود ۱۰ بار پیغام دادم به این اکسین ادز که رسما بدترین سایت همکاری با فروشه اما هیچ جوابی نگرفتم الان ۲ ماهه حدود ۱۰۰ هزار تومان به من بدهکارن و نمی ریزن.

 5. نویسنده: رضا

  بله حق با شماست.
  اکسین ادز یک کلاه بردار است و به نظرم باید گفت اکسین دزد
  بیچاره اون کسانی که مدت ها روی تبلیغات اکسین دزد حساب باز کرده بودند.
  خدا ازشون نگذره

 6. نویسنده: dela

  man nazari nadaram :D faghat didam nazari nadasht gonah dasht !