بعد از ۶ سال، نسخه جدید سایت راه اندازی شد و این صفحات قدیمی صرفا بصورت آرشیو در اینجا قرار گرفته اند. لطفا به بلاگ جدید من مراجعه نمایید.

فروشگاه اينترنتي خرگوش سايت جديد شركت IAMA Global Trade آفريقاي جنوبي
اردیبهشت ۰۱

برام خيلي جالب بود وقتي ديدم يه sms اومده كه تبليغ اين سيستم كلاهبردار متعلق به شركت پيشتازان (پيك ايران) را ميكنه. اومدم يه سر به سايتشون زدم و ديدم طرح عوض كردن و اخبار كذب درمورد واريز ها نوشتن. Screenshot در ادامه هست و اينكه بنده حاضرم هركي خواست بهش ثابت كنم كه هنوز بعد از ۵ ماه به من بدهكار هستن و انگار نه انگار و هي ميان و ادعا ميكنن كه پول ها را ريختيم. شايد براي هر عضو جديد فقط يكي ۲ ماه پول بريزن اما عاقبتش ميشه مثل من كه ديگه خبري از پول نيست. ضمناً سيستمي با اين همه ادعا هميشه تو خبرهاش غلط املايي هست و مشخص هست كه واقعاً افراد با سواد و تحصيل كرده اي اون را دارم ميگردونن.(به تصوير موجود در ادامه ي متن توجه كنيد)

prepay.ir كلاه برداري بيش نيست


۷ نظر در مورد “گول نخوريد! prepay.ir همچنان دزد است!”

 1. نویسنده: nima

  اينا و كلاً پيك ايران و بند و بساطشون همشون دزدن! اين چيزايي كه من اينجا نوشتم مال خيلي وقت پيش هستن و خيلي ها هم خوندنش اما نميدونم چرا باز ميرن سمت اين دزدا.
  الان سوران و اكسين جز مطمئنترين ها هستن.(البته در حال حاضر)

 2. نویسنده: دریا

  سلام من چند وقت بود تبلیغات prepay رو توی وبلاگم گذاشته بودم و مبلغ حسابم به حداقل رسیده از اون هم بیشتر شده اما از پرداخت هیچ خبری نیست در حالی که اوکسین ادز وقتی به حداقل میرسه در اولین فرصت پرداخت میکنه.

 3. نویسنده: nima

  والله با اينا كار نكردم و نميدونم چي به چيه. فقط reklamlar.ir هم به جمع بقيه پيوست. چندين ماه هست كه حدود ۴۰ تومن بدهكار هستن و خبري نيست و جواب نميدن.

 4. نویسنده: يوسف

  سلام نيما جون در مورد clickiran چي ميدوني من تو وبم گذاشتم.ميشه اعتماد كرد؟

 5. نویسنده: nima

  راستي تازه متوجه شدم چند هفته پيش حدود نصف بدهي كه به من داشتن را پرداخت كردن اما همچنان ميگم به اين سيستم نميشه اعتماد كرد….

 6. نویسنده: nima

  در مورد تبليغات كنار صفحه، اگر Source مربوط به Iframe را مشاهده مي كرديد، به ترتيب اول oxinads توش بود بعدش sooran آخرش prepay كه اين از قبل اينطوري بوده و حواسم نبود چون هيچ وقت پيش نيومده بود كه همزمان sooran و oxin هر ۲ با هم از كار بيفتن كه بخواد بره سراغ prepay و ببينم كه اينجا هم كد ها را تغيير ندادم. (درهرصورت اون يه اشتباه بود و فقط ديروز ۱ كليك خورده بود كد prepay كه الانم حذفش كرد و ممنون كه تذكر داديدن در اين مورد)

  اما در مورد مسئله دوم، ربطش را اصلاً نمي فهمم كه به فرض هم مثلاً عمدي در كار بوده كه من كد تبليغات اون prepay كلاهبردار را گذاشته باشم كنار صفحه، وقتي كه ظرف چند ماه اخير ۲ مطلب در بلاگم پست كردم كه انقدر سفت و سخت توپيدم بهشون، چطور ميتونم در كلاهبرداري اونا سهيم باشم؟

  من كه كامل سند و مدرك تا جايي كه تونستم گذاشتم تو سايتم كه چي به چيه و حتي گفتم اگر كسي باور نداشت بگه تا يه مدرك خيلي محكم تر بدم بهش اونوقت شما ميايين و چنين حرفي ميزنين؟ با كدوم عقلي چنين چيزي جور در مياد؟ نمي فهمم واقعاً چطوري به اين نتيجه رسيدين واسه خودتون!

 7. نویسنده: جواد

  چرا پس تبلیغات پری پی کنار صفحته ! دوست من شما هم در کلاهبرداری اون سهیمید ! از کلاهبرداری اون پول به شما نمی رسه و متاسفانه شما دارید بی مزد و منت کمک به اون می کنید .